OPINIE

Dziękuje moim Uczniom i Klientom za tak cudowny odzew na info o nowej stronie i czas, jaki poświęciliście na pozostawienie komentarza. Do zobaczenia!

22 odpowiedzi do “OPINIE”

 1. Od kilku miesięcy uczę się angielskiego z Martą. Jestem zaskoczona efektami, które uzyskałam w tak krótkim czasie – postępy są nieporównywalne do dotychczasowych. Marta bardzo szybko pomogła przełamać moją barierę w mówieniu. Lekcje są „szyte na miarę”, dopasowane pod względem zaawansowania jak i zainteresowań. Dostaję dużo przydatnych zwrotów, które mogę wykorzystać w pracy z zagranicznymi firmami. Marta doskonale tłumaczy, wyłapuje błędy w wymowie I zwraca uwagą na akcent. To nie są lekcje, gdzie czujesz się jak uczeń – zawsze mijają w przyjemnej, swobodnej atmosferze. Marta to pozytywna I wesoła osoba. Bardzo kompetentna. Potrafi inspirować do nauki, przekazuje mnóstwo praktycznych wskazówek.

  To jedna z lepszych inwestycji jaką w siebie zrobiłam:) Szczerze polecam!

 2. 19.07.2017
  Od kilku miesięcy korzystam z lekcji j. angielskiego Online u Pani Marty, mieszkam w Niemczech.
  Intensywność i moje potrzeby zostały dopasowane tak, iż dokładnie dzisiaj otrzymałam po negocjacjach nowego zleceniodawcę. Mój poziom językowy był nawet, mogę kreślić, na poziomie podstawowym.
  Było, intensywnie i często, ale zaangażowanie i chęć wsparcie mnie w moim celu przez Martę było bezcenne ! Zmieniające moje życie. Marta zaoferowała mi nie tylko fachowość, ale także wsparcie motywacyjne, które wszystkim jest potrzebne. Jeśli cię zaciekawiło. Spróbuj sam i napisz recenzję.

 3. Polecam bardzo bardzo Martunie 🙂 🙂 🙂 pomogla mi odswiezyc moj angielski, a dzieki czemu znalazlam lepsza prace.
  Pozdrawiam serdecznie
  Paulina

 4. Nie ma sensu szukać dalej – jak tu trafiliście to piszcie do Marty i się zapisujcie. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone i przede wszystkim dostosowane do Twoich potrzeb. Wykształcenie, wiedza, praktyka to na pewno czynniki które czynią Martę kimś więcej niż tylko „lektorem”…Zdecydowanie polecam…chociaż i tak już pewnie dla Was nie znajdzie czasu 😛

 5. Polecam Marta jest kompetentna i mila osoba ..Nauka jezyka pod jej okiem jest przyjemna i przygotowuje do bezposredniego kontaktu ,co bardzo ulatwia zycie..

 6. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi dokładnie a przy okazji w prosty sposób przekazywać wiedzę. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze co przyczynia się do szybszego przyjmowania wiedzy. Szczerze polecam.

 7. Dzięki Marcie nauka języka angielskiego sprawiła mi przyjemność,bardzo dużo się nauczyłem i ogólnie uważam ,że jest super i świetna w tym co robi.gorąco polecam.

 8. Polecam nauke angielskiego u Marty.
  Świetnie przygotowana do każdych zajęć, posiadająca niezwykle umiejętności nauczania, do tego przemiła i konkretna. Świetny tłumacz!!!

 9. Tłumaczenia wykonywane przez Martę były zawsze dopięte na ostatni guzik. Rezultaty jej pracy otrzymywaliśmy w terminie. Współpraca, pomimo często dzielącej nas dużej odległości w kilometrach, była zawsze udana, a co najważniejsze klient był bardzo zadowolony… 🙂 Tematyka tekstów, które tłumaczyła Marta była szeroka, począwszy od tematów związanych z branżą kulinarną, przez branżę wodną aż po tematy dotyczące mody i urody. Gorąco polecam!

 10. Marta prowadziła program zajęć z języka angielskiego ogólnego i technicznego dla zespołu konstruktorów VIS Systems. Zawsze była bardzo dobrze przygotowana dydaktyczne i zaangażowana w prowadzony program. Polecamy!

 11. Pani Marta jest wspaniałym lektorem języka angielskiego.

  Zajęcia dostosowuje do potrzeb i poziomu ucznia. Jest otwarta na sugestie dotyczące formy lekcji. Wymagająca, konsekwentna, ale przy tym uprzejma i sympatyczna, dzięki czemu wskazane błędy „mniej bolą”.
  Pani Marta zachęca systematycznie do oswajania się z językiem w każdej wolnej chwili. Sama zaś zna j. angielski doskonale.

  Dzięki konwersacjom z Panią Martą osiągnęłam poziom znajomości j. angielskiego, który pozwolił mi zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą.

  Każdemu poleciłabym Panią Martę jako lektora j. angielskiego 🙂

  Pani Marta jest przy tym osobą niezwykle uczciwą. Myślę, że jest to ważne we współczesnym świecie, który stwarza wiele okazji do nierzetelności.

  Polecam! I jestem przekonana, że każdy będzie zadowolony 🙂

 12. Myślałem że tutaj można tylko poczytać referencje, a tu proszę można nawet coś napisać :). Miałem okazję być uczniem pani Marty i ze spokojnym sumieniem mogę ją polecić każdemu kto chce się nauczyć języka angielskiego. Dla inżynierów istotna jest znajomość języka technicznego a w tym zakresie pani Marta ma szeroki zasób wiedzy. Szczerze polecam

 13. Pani Marta jest bardzo skutecznym lektorem. Nauczyła mnie w ciągu jednego roku posługiwania się angielskim w takim stopniu jakiego nie mogłam osiągnąć przez wiele lat nauki. Potrafiła bardzo jasno, ciekawie i z humorem wyjaśnić trudne i dla mnie męczące tematy. Dzięki temu nie zniechęciłam się do nauki i osiągnęłam poziom o jakim nawet nie marzyłam. Jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, umiejętności jej systematyzowania i przekazywania. Bardzo logiczna i konsekwentna. Zawsze świetnie przygotowana, pełna pomysłów i co najważniejsze kompetentna w tym co robi. Poza tym świetnie wyczuwa główne problemy językowe ucznia, potrafi na nich się skupić i je rozwiązywać. To bardzo pomaga w nauce. Wiedziałam, że nie wyrzucam pieniędzy w błoto. Dla mnie – pełen profesjonalizm.

 14. Witam,
  Przez około rok miałem przyjemność mieć lekcje z Martą. Przez ten rok nauczyłem się wiecej niż 3 lata nauki w szkole. Mój poziom j. Angielskiego wzrósł bardzo szybko do poziomu płynnej komunikacji. Po pierwszej lekcji już miała wizję nauczania, profesjonalne podejście do nauczania w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam.

 15. Miałam szczęście być uczennicą Marty przez kilka lat, kiedy jeszcze mieszkała w Polsce. Uważam że jest doskonałym nauczycielem i lektorem, po pierwsze ugruntowała i uporzadkowała moją wiedzę, po drugie odblokowała mnie w swobodnym mòwieniu, co było moim dużym problemem. Lekcje były zawsze bardzo interesujące, a Marta świetnie przygotowana. Bardzo polecam

 16. Marta to świetny lektor j. angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Posiada szeroka wiedze z zakresu języka technicznego/specjalistycznego oraz rewelacyjnie tłumaczy. Szczerze polecam – profesjonalne podejscie do ucznia !!!Kreatywny lektor.

 17. Świetny nauczyciel, prowadzący lekcje w sposób ciekawy, co wpłynęło korzystnie na utrwalenie nabytej wiedzy, do tego pomagający przełamać barierę mówienia w innym języku, gorąco polecam!

 18. Pani Marta prowadziła dla Centrum Języków i Zarządzania w Gliwicach, szkolenia z zakresu języka angielskiego ogólnego oraz biznesowego charakteryzujące się bardzo zróżnicowanym poziomem zaawansowania a także różnorodną, często specjalistyczną tematyką językową.
  Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i ciekawie. Stosowane metody dydaktyczne oraz duża różnorodność materiałów szkoleniowych sprawiają, że nauka jest skuteczna, a zajęcia mijają bardzo szybko. Do tego w miłej i bezstresowej atmosferze, sprzyjającej konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim.
  Pani Marta to profesjonalny, skuteczny nauczyciel języka angielskiego.
  Fachowo planuje zarówno programy kursów, jak i ich charakter, reagując na osobiste preferencje słuchaczy. Polecamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *